Logo do druku

Czym są linki sponsorowane AdWords?

Kampania linków sponsorowanych Google AdWords jest sposobem na szybkie zaistnienie na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jest idealną formą reklamy dla tych Państwa, którzy oczekują natychmiastowych efektów. Kampanię można rozpocząć nawet w ciągu jednego dnia i natychmiast zobaczyć efekty, a parametry kampanii mogą być na bieżąco zmieniane i modyfikowane.

Reklamę prowadzi się dla wybranych fraz, a wysokość opłaty zależy wprost od ilości kliknięć w wyszukiwarkach. Koszt jednego kliknięcia czyli tzw. Cost Per Click (CPC) jest bardzo różny dla różnych fraz. Droższe są frazy popularne i takie, które generują ruch dający się łatwo przełożyć na konkretne transakcje. Koszt CPC dla każdej z fraz jest szacowany już na etapie konstruowania kampanii. Klient jest w stanie przed rozpoczęciem kampanii określić, czy będzie ona dla niego opłacalna.

Jak działają linki reklamowe?

Reklamy są wyświetlane w wyszukiwarce Google.
Reklamy są wyświetlane obok wyników wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych użytkownikom wyszukującym je w Google. To znaczy, że reklama trafia do osób aktywnie poszukujących produktów i usług Państwa firmy.

Dzięki pozycjonowaniu strony w wynikach wyszukiwania, wskutek wpisania w okno wyszukiwarki określonych słów kluczowych, Państwa reklama pojawiać się będzie na prawo od haseł wyników naturalnych (bezpłatnych), na pierwszej stronie listy wyników. Linki sponsorowane mogą pojawiać się także ponad listą wyników naturalnych – jest to nagroda od Google za profesjonalne prowadzenie kampanii, częściowo jest także pochodną zainwestowanych środków.

Jak przygotowywane są linki reklamowe?

W porozumieniu z Państwem przygotowujemy krótkie formy reklamowe, zbudowane z tytułu, krótkiego tekstu reklamującego oraz wybranego linku do „strony lądowania”. Każda reklama jest konstruowana zgodnie z zasadami i wymogami Google, a przed emisją każdej reklamy jest ona przedstawiana Państwu do zatwierdzenia.
  • Chcę zamówić! Jeżeli jesteś zainteresowany kampanią Google AdWords dla Twojej witryny Napisz do nas! »