Logo do druku

Serwer

Odpowiedzi na pytania z działu "Serwery"

 • Jak zwiększyć plan hostingowy na wyższy?do góry

  Istnieją dwie możliwości zwiększenia planu hostingowego. Ich wybór zależy od tego, kiedy wygasa Twoje konto.
  - Jeśli chcesz zwiększyć parametry swojego konta w trakcie trwania opłaconego przez Ciebie okresu użytkownika konta, skontaktuj się z nami pod adresem bok@4hosting.pl. Obliczymy dla Ciebie różnicę, którą należy dopłacić do ceny konta, w celu zwiększenia planu hostingowego. Po zaksięgowaniu przez nas odpowiedniej wpłaty, Twój hosting zostanie rozbudowany do nowego pakietu.
  - Jeżeli kończy Ci się okres rozliczeniowy, wystarczy wysłać e-mail z informacją na na adres bok@4hosting.pl i opłacić kolejny okres rozliczeniowy uwzględniając cenę nowego pakietu.
 • Kiedy zerowany jest transfer miesięczny mojego konta? do góry

  Transfer miesięczny jest zerowany zawsze pierwszego dnia miesiąca.
 • Czy mogę przetestować usługę zanim ją opłacę?do góry

  Tak, oferujemy bezpłatny 14-dniowy okres testowy na wszystkie konta hostingowe w naszej ofercie. Otrzymają Państwo dostęp do pełnoprawnego konta hostingowego.

  Aby skorzystać z bezpłatnego testu prosimy zamówić wybrany pakiet na naszej stronie www.4hosting.pl. Zostanie on automatycznie założony na 14-to dniowy okres testowy.
 • Zamówiłem konto na test, kiedy zostanie założone?do góry

  Konta aktywowane są automatycznie do 10 minut od chwili złożenia zamówienia. Jeżeli nie otrzymali Państwo maila z danymi do logowania do godziny po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@4hosting.pl.
 • Jakie konto hostingowe jest dla mnie najlepsze? do góry

  W celu odpowiedzenia na to pytanie, musisz zdecydować, do czego konto ma Ci służyć.

  Możemy Ci zaoferować następujące typy usług:

  Konta hostingowe

  - Jeżeli jesteś początkującym użytkownikiem Internetu, chcesz opublikować własną wizytówkę, prostą witrynę internetową, założyć prywatną skrzynkę pocztową – doskonałym rozwiązaniem będzie Serwer START
  - Dla bardziej zaawansowanych użytkowników proponujemy Serwer BIZNES. Pojemność dyskowa i transfer pozwalają na utrzymywanie serwisów o większych rozmiarach i dużej oglądalności. Doskonałe do utrzymywania firmowej poczty, witryn reklamowych itp
  - Konto PRO jest naszym największym produktem hostingowym. Pozwala na prowadzenie profesjonalnych witryn i portali internetowych o dużych wymaganiach transferowych i dyskowych. Konto dedykowane jest dla dużych firm z obszernymi serwisami lub dużą ilością kont pocztowych. Doskonałe dla ludzi rozpoczynających działalność w sferze usług internetowych.

  Pakiety pocztowe
  - Jeżeli zależy Ci na sprawnym systemie pocztowym, bez reklam - czyli poczta wygodna, bezpieczna i pewna. Jednocześnie nie chcesz korzystać z serwera wirtualnego, konto e-mail START jest idealne dla Ciebie
  - Chcesz mieć konto we własnej domenie - aby Twój adres e-mail wyglądał bardzo profesjonalnie. Zależy Ci aby system pocztowy dostępny był z każdego miejsca na świecie, konto e-mail BIZNES jest stworzone właśnie dla Ciebie
  - System pocztowy z dowolną ilością kont, przestrzenie dyskowe umożliwiające swobodną i pozbawioną kłopotów korespondencję, doskonały do pocztowej obsługi przedsiębiorstwa średniego rozmiaru to konto e-mail PRO.